Dedektörler ile İlgili Videolar - Altın Dedektörleri

Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Dedektörler ile İlgili Videolar

İletişim > Bilgi & Paylaşım

Dedektör videoları ne derece doğru bilgi verirler?
Firmalar ürünlerini tanıtırken video teknolojisinden yararlanırlar. İnternette üretici firmalarının kendi sitelerinde veya sosyal medyada yer alan birçok tanıtım ve test videoları vardır. Gelişen yazılım teknolojisi, videolar üzerinde oynamayı ve montajlamayı kolaylıkla mümkün kılmaktadır. Gelişmiş ürünleri olan, kurumsal firmalar bu tür basit oyunlara rağbet etmez, edemezler. Zira kalıcı bir üretici olmak isteyen hiçbir firma, tüketicisinin güvenini sarsacak bu tür basit hatalar yapmayacaktır.

Ancak yine de gerek dedektör sektöründe gerekse başka sektörlerde kurumsallaşmayı ve kabul edilebilir bir ürün geliştirmeyi başaramamış merdiven altı üreticiler tarafından benzer amaçlı videolar ve görüntüler montajlanarak veya üzerinde oynanarak yayınlanabilir. Bazı videolar ise açıklayıcı hiç bir bilgi içermediğinden videolarda ne yapılmak istendiği zaten anlaşılmaz.

Videolarda dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise; çekimin birden fazla açıdan, cihazın ayarları ve cihazın arama esnasında gösterdiği tepkileri bir arada yani eşzamanlı gösterebilmesidir.

Böylece cihazın o esnadaki ayarlarını görebilir, bu ayarlarda da elde edilen sonuçları gözlemleyebilirsiniz. Toprak ayarı bozularak toprak etkisinden sinyal alınabilir. Kazılmış toprağın içine metal karıştırılabilir. Aramalarda hız farkından yararlanılarak cihazların, toprağın kazılıp kapatılması sonucu oluşan zemin farkından etki alması sağlanabilir. Bu ve benzer durumları iyi algılayabilmek için sahaya çıkıp kendi testlerinizi yapabilirisiniz.


Geri dönmek ve tüm dedektör makalelerini görmek için buraya tıklayınız...

 
Copyright 2015. İstanbul Dedektör Merkezi Define ve Altın Arama Dedektörleri
İçeriğe dön | Ana menüye dön